Met een masterplan zullen we de herinrichting van het Lodewijk De Vochtplein in ’s-Gravenwezel aanpakken. Wat nu op tafel ligt, zijn de bouwstenen of basisprincipes. Tijdens het najaar 2021 konden inwoners via dit inspraakplatform hun ideeën met ons delen. Het lokaal bestuur ging aan de slag met alle 366 suggesties en kreeg zicht op wat voor jullie écht van belang is. Ontdek hier alvast de bouwstenen.
En nu?
Een team van specialisten werkt deze basisprincipes verder uit tot een concreet visieplan. Na de nodige goedkeuringen, zul je het visieplan in het najaar kunnen lezen in 2970 info en op deze website.
Maak jij mee het Lodewijk De Vochtplein van morgen? Bekijk de video voor alle info over het project. Laat daarna jouw voorstellen voor het plein horen.
04-11-2021 Tot 31 oktober kon iedereen ideeën voor de toekomst van het Lodewijk De Vochtplein indienen en dat deden jullie! Zo ontvingen we enkele prachtig [...] lees meer
28-09-2021 Tot hier toe mochten we al 21 interessante en creatieve voorstellen voor de vernieuwing van het Lodewijk De Vochtplein ontvangen.Deze werden ing [...] lees meer